poniedziałek, 2 kwietnia 2012

BOHATEROWIE

Miałam dużo problemu, zeby znaleźc odpowiednie zdjęcie i w ogóle, ale coś tam wyszło ;D (z góry przepraszam za błędy!)

Hania:
Miła, dośc nieśmiała dziewczyna zaczyna nowe życie w UK. Miszka u siostry. (co do zdjęcia, miałam naprawdę suży dylemat co do obrazka między tym, a tym który przedstawia Jo. Mianowicie buzia bardziej uosabia mnie w zdjęciu Jo, natomiast włosy w tym. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale... mam nadzieję, że mi powiecie ;p)
Maja:
Siostra Hani. Studiuje na 3 roku. Zajęta swoim życiem. Praktycznie nigdy nie ma jej w domu. Hani to nie przeszkadza, ponieważ gdy ma poważny problem to zawsze znajdzie u niej wsparcie.Kate:
Zabawna, czarująca, uwodzicielska, szalona najlepsza przyjaciółka Hani. Poznały się w wakacje i prawie od razu zblizyły się do siebie. Kate bardzo pomogła Polce oswoic się z nowym otoczeniem. Dziewczyna Harolda.

Jo:
Zabawna, pomocna i trochę nieśmiała z paczki Kate. Po po cichu jest zabujana w Andrew, ale nigdy się nie przyzna, nie ma tyle odwagi.Z Kate poznały się sie w szkole i stamtąd zna się z Hanią. Przyjaciółka. (jak myślicie? dobrze dopasowałam te obrazki, czy powinno byc na odwrót?)Sarah:
Uwodzicielska, dostojna, dumna, czasem chłodna, ale przez to jeszcze bardziej atrakcyjna.Bardzo piekna! Połowa chłopaków, albo buja się w niej, albo bujało. Dla przyjaciół jest zawsze otwarta i pomocna. Za to ją kochają.Andrew:
Śliczny chłopak, próbuje poderwac każdą dziewczynę. Często dostaje kosza. Jest zabawny, uroczy, ale pomocny, chyba jak każdy z tej paczki. Uwielbia Kate i Jo! Tylko pytanie? Przyjacielsko? czy może coś więcej? I którą jak?


Zuza:
Najlepsza przyjaciółka z czasów dzieciństwa, z przedszkola, ze szkoły, z Polski. Znają się od dawna, ale przez to rozdzielenie trochę się oddaliły od siebie... Jednak zawsze oby dwie pomagają sobie nawzajem.Hania zawsze zazdrosciła jej urody, a ona zazdrościła jej! Zawsze się o to kłóciły!


Szymon:
Przyjaciel z Polski, poznali sie dopiero w gimnazjum, ale od tamtego czasu, razem z Zuzą trzymają się w tróję. Od dawna podkochuje się z Zuzi i ona doskonale o tym wie, ale i tak zawsze daje mu kosza (Hania wie, ze chętnie by sie z nim umówiła, ale lubi się z nim droczyc). Zobaczymy czy w mu odpuści...Danielle:
przyszła dziewczyna Liam'a. Miła, zabawna, pomocna. (o niej nie będę się rozpisywac, bo nie wile o niej wiem xD)

Eleanor:
dziewczyna Louis'a. Jest opiekuńcza, pomocna, ale gdy trzeba umie sie bawic. (o niej również nie będę sie rozpisywac xD)

O chłopakach nic nie będe pisac, bo mysle, ze każda wie jacy oni są ;DD

Niall:

Louis:

Zayn:

Nie chodzi mi o to, żeby pokazac, że Zayn PALI, po prostu uważam, że zdjęcie jest urocze xD


Liam:

Harry:

Kolejnośc chłopaków jest przypadkowa, no może oprócz pierwszego ;p
~~~~
Podsumowując:
mam nadzieję, że podobają Wam się bohaterowie i że łatwiej będzie Wam wyobrazic sobie to wszystko. Jeśli komuś zepsułam wizję, to przepraszam...;(( 
Bardzo proszę o komentarz na temat bohaterów. Czy Wam się podobają? Czy dobrze wybrałam? I jak myślicie, co z Hanią i Jo? Naprawdę mi zależy na Waszej wszelkiej opinii! ;DD
Han*

3 komentarze:

 1. Fajnie wybrałaś i ani trochę nie zepsułaś mi wizji :)
  Co do Hani i Jo to świetnie się zdecydowałaś ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybrałaś super i wizji mi na pewno nie zepsułaś :D Hania i Jo też super:D

  OdpowiedzUsuń
 3. hej, chciałam się tylko zapytać, bo nie napisałaś, ile Hania ma lat ?

  OdpowiedzUsuń